Series
Ratings
89
Worlds WithinRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 1.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5