Titles you rated
BrothersRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Tupac: ResurrectionRated ★ 5.0
White FangRated ★ 3.0
Hart's WarRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0