Titles you rated
The Expendables 3Rated ★ 0.5
Elite SquadRated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 2.5
Killer EliteRated ★ 1.5
The KingdomRated ★ 1.5
SaharaRated ★ 1.0
First StrikeRated ★ 2.0
PaybackRated ★ 1.5
14 BladesRated ★ 0.5
The TouristRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 1.0
AbductionRated ★ 2.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 0.5
16 BlocksRated ★ 1.0
SwordsmanRated ★ 0.5
Dragon InnRated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 0.5
Safe HouseRated ★ 1.0
Game of DeathRated ★ 4.5