Movies
Ratings
142
KnowingRated ★ 1.0
The Lives of OthersRated ★ 2.0
The InternRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Gloomy SundayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5