Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
2 GunsRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.0
The Next Three DaysRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 4.0
KillersRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0