Titles you rated
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0