Series
Ratings
55
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 5.0
My Second AoharuRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5