Movies
Ratings
350
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 2.0
BrazilRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
White NightsRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
HitchRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0