Movies
Ratings
1461
Decision to LeaveRated ★ 1.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
BurrowRated ★ 3.5
OutRated ★ 2.5
LoopRated ★ 3.0
FloatRated ★ 4.0
PiperRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
NowhereRated ★ 2.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Serve The PeopleRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 2.5
The Sea BeastRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0