Series
Ratings
355
La PalmaRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
SubmissionRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0- The Final MatchRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 4.0
- The Tree Blooming with LoveRated ★ 4.0
- Hanjibung SegajokRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- VJ 특공대Rated ★ 4.0
- Ad MadnessRated ★ 3.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 5.0- Burn! Top StrikerRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 4.0