Titles you rated
ThirstRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 1.0
The MaskRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
WantedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.5
Scary MovieRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0