Titles you rated
SpyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0