Series
Ratings
85
It Started With a KissRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0