Titles you rated
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
UnforgettableRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
What's Up?Rated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5