Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
GundaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0