Titles you rated
LuciferRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
LookingRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.0