Titles you rated
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
CaptivityRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The First Amendment of KoreaRated ★ 2.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 4.0