Movies
Ratings
125
[REC]Rated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
Soul MateRated ★ 3.0
SpiralRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0