Titles you rated
My Journey To YouRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Mysterious ClassRated ★ 2.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0