Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0