Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0- Love Strikes!Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0