Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0