Titles you rated
- Actors’ LaboratoryRated ★ 3.0
 The Silent SeaRated ★ 1.5 The Silent SeaRated ★ 1.5
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
 Samurai ChamplooRated ★ 4.0 Samurai ChamplooRated ★ 4.0
 Shugo Chara!Rated ★ 3.5 Shugo Chara!Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.5
 Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5 Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
 Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0 Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
 LifeRated ★ 4.0 LifeRated ★ 4.0
 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
 LostRated ★ 3.0 LostRated ★ 3.0
 Five FingersRated ★ 3.0 Five FingersRated ★ 3.0
 MotherRated ★ 4.5 MotherRated ★ 4.5
 MotherRated ★ 2.5 MotherRated ★ 2.5
 MistyRated ★ 3.5 MistyRated ★ 3.5
 Snowy RoadRated ★ 2.5 Snowy RoadRated ★ 2.5
 Terror in ResonanceRated ★ 4.5 Terror in ResonanceRated ★ 4.5
 Street Girls FighterRated ★ 2.5 Street Girls FighterRated ★ 2.5
 xxxHOLiCRated ★ 2.5 xxxHOLiCRated ★ 2.5