Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Rising Impact Season 2Rated ★ 2.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Alternate World PharmacyRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0