Titles you rated
PredestinationRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0