Titles you rated
First Wives' ClubRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 4.5
Tokyo Sun ShowerRated ★ 5.0
Star's LoverRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- VirtueRated ★ 4.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 4.5
Glamorous TemptationRated ★ 4.5
Shining DaysRated ★ 4.5
Age of InnocenceRated ★ 4.5- A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Mad DogRated ★ 4.0