Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Good ManRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0