Movies
Ratings
2030- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Street FighterRated ★ 2.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Short CutsRated ★ 4.0
NashvilleRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The French ConnectionRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5- The StrangerRated ★ 3.0