Titles you rated
Now Is GoodRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0- With or Without YouRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 4.5
My DictatorRated ★ 2.5
Red CarpetRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 1.5
While We're YoungRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0