Titles you rated
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0