Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.5- AjinRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0