Titles you rated
FluRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.5