Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0