Titles you rated
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0