Movies
Ratings
278
Art of FightingRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0