Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Matchstick MenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5