Movies
Ratings
221
FrankensteinRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
HyakuemuRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
RangoRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.0
TrapeziumRated ★ 1.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
My Dearest Fu BaoRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5