Titles you rated
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 1.0
Cube ZeroRated ★ 1.0
GremlinsRated ★ 1.0
Little ManRated ★ 1.0
The WarriorRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Taipei ExchangesRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0