Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My SunshineRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0