Titles you rated
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
SignsRated ★ 2.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0