Movies
Ratings
97
BugoniaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
BlackBerryRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
The Good LiarRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Ed WoodRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0