Series
Ratings
18
You and Everything ElseRated ★ 3.5- God StarRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0