Movies
Ratings
139
AirRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
AmsterdamRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
Certain WomenRated ★ 5.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 5.0
SebergRated ★ 3.0
Happiest SeasonRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 5.0
The Last DuelRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
RelicRated ★ 3.5
SyrianaRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 5.0