Movies
Ratings
88
The Possession of David O'ReillyRated ★ 2.0
The Eye 2Rated ★ 4.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.0
The EyeRated ★ 4.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 3.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
Seed of ChuckyRated ★ 3.0
VoiceRated ★ 3.0
The Ring VirusRated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
- Chained GirlsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 5.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
Into the MirrorRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
The EyeRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 4.0