Movies
Ratings
326
The World of LoveRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 5.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5- Heart VibratorRated ★ 2.5
IncoherenceRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0