Movies
Ratings
442
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Remember MeRated ★ 2.0
Just MarriedRated ★ 2.0
Samurai FictionRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
A Good YearRated ★ 4.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0