Movies
Ratings
132
The Hangover Part IIRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Bend It Like BeckhamRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0