Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.0
Warrior Nun Season 2Rated ★ 1.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5