Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Happy Sugar LifeRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
KADO: The Right AnswerRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5