Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
The Island of ShadowsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Full TimeRated ★ 3.5
8½Rated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Bread and RosesRated ★ 4.0